Reed Strucker

Stephen Moyer Mutant suçları konusunda uzman bir savcı olarak Reed, kanunları ihlal eden tehlikeli insanları kilit altında tutarak ülkesine hizmet ettiğine inanıyor. Çalıştığı kurum kendi çocuklarının bir tehdit olduğunu ilan ettiğinde, Reed ve ailesi, tek müttefikleri olan bir grup mutantla ortadan kaybolmak zorunda kalıyor.Mutant suçları konusunda uzman bir savcı olarak Reed, kanunları ihlal eden tehlikeli insanları kilit altında tutarak ülkesine hizmet ettiğine inanıyor.
Çalıştığı kurum kendi çocuklarının bir tehdit olduğunu ilan ettiğinde, Reed ve ailesi, tek müttefikleri olan bir grup mutantla ortadan kaybolmak zorunda kalıyor.

Caitlin Strucker

Amy Acker Caitlin, ailesini korumak için her şeyi yapabilir. Oğlunun okuldaki bir olay sırasında tehlikeli ve daha önce bilinmeyen mutant yeteneklerini sergilemesi bu tutumunu pekiştiriyor. Şimdi o ve ailesi, annelik içgüdülerinin bile sınırları zorlayacağı bir grup kaçak mutantla iş birliği yapmak zorunda.Caitlin, ailesini korumak için her şeyi yapabilir.
Oğlunun okuldaki bir olay sırasında tehlikeli ve daha önce bilinmeyen mutant yeteneklerini sergilemesi bu tutumunu pekiştiriyor. Şimdi o ve ailesi, annelik içgüdülerinin bile sınırları zorlayacağı bir grup kaçak mutantla iş birliği yapmak zorunda.

Lauren Strucker

Natalie Alyn Lynd Strucker ailesinin en büyük çocuğu, mutasyonunu hayatındaki herkesten gizlemişti. Fakat kardeşi kendi mutant yeteneklerini açığa çıkaran travmatik bir olay yaşadıktan sonra, Lauren, ailesinin güvenliğini sağlamak için kendi yeteneklerini göstermek zorunda kalıyor.Strucker ailesinin en büyük çocuğu, mutasyonunu hayatındaki herkesten gizlemişti.
Fakat kardeşi kendi mutant yeteneklerini açığa çıkaran travmatik bir olay yaşadıktan sonra, Lauren, ailesinin güvenliğini sağlamak için kendi yeteneklerini göstermek zorunda kalıyor.

Andy Strucker

Percy Hynes White Okuldaki korkunç bir karşılaşma sırasında, Reed ve Caitlin'in genç oğlu, sahip olduğunu bilmediği mutant yeteneklerini hızla kabullenmek zorunda kalıyor. Bu olay sırasında, okulda güç kullanması onu ve ailesini birer kaçağa dönüştürüyor. Tereddüt içinde diğer kaçak mutantlarla iş birliği yaptıklarında, Andy hayal bile edemeyeceği bir şekilde test edilecek.Okuldaki korkunç bir karşılaşma sırasında, Reed ve Caitlin'in genç oğlu, sahip olduğunu bilmediği mutant yeteneklerini hızla kabullenmek zorunda kalıyor.
Bu olay sırasında, okulda güç kullanması onu ve ailesini birer kaçağa dönüştürüyor. Tereddüt içinde diğer kaçak mutantlarla iş birliği yaptıklarında, Andy hayal bile edemeyeceği bir şekilde test edilecek.

Jace Turner

Coby Bell Gözetleme Servisi üyesi olan Jace, kendini, yasaları ihlal eden mutantlara karşı dünyayı korumaya adıyor. Strucker ailesini ve onları saklayan kaçak mutantları izlemekle görevli. Ama bu insan avı, vicdanı ve göreviyle ilgili inandığı her şeye meydan okuyacak.Gözetleme Servisi üyesi olan Jace, kendini, yasaları ihlal eden mutantlara karşı dünyayı korumaya adıyor.
Strucker ailesini ve onları saklayan kaçak mutantları izlemekle görevli. Ama bu insan avı, vicdanı ve göreviyle ilgili inandığı her şeye meydan okuyacak.

Eclipse/Marcos Diaz

Sean Teale Işığı özümseme ve kontrol etme yetenekleriyle Eclipse/Marcos zaten Gözetleme Servisi tarafından istenen bir adamdı. En sevdiklerini alıp götürdüklerinde, hiçbir şey onu mutantların savaşına yardımcı olmaktan vazgeçiremeyecek.Işığı özümseme ve kontrol etme yetenekleriyle Eclipse/Marcos zaten Gözetleme Servisi tarafından istenen bir adamdı.
En sevdiklerini alıp götürdüklerinde, hiçbir şey onu mutantların savaşına yardımcı olmaktan vazgeçiremeyecek.

Blink/Clarice Fong, namıdiğer Clarice Ferguson

Jamie Chung Blink/Clarice, Gözetleme Servisi tarafından ele geçirilmesini önleyen ışınlanma yeteneği sayesinde uzun süredir yalnız başına kaçıyordu. Şimdi, aranan bir kaçak olarak, hayatta kalmak için yer altındaki mutantlarla güçlerini birleştirmekten başka şansı yok.Blink/Clarice, Gözetleme Servisi tarafından ele geçirilmesini önleyen ışınlanma yeteneği sayesinde uzun süredir yalnız başına kaçıyordu.
Şimdi, aranan bir kaçak olarak, hayatta kalmak için yer altındaki mutantlarla güçlerini birleştirmekten başka şansı yok.

Polaris/Lorna Dane

Emma Dumont Manyetizmayı kontrol etme gücüne sahip genç ve isyankar Polaris/Lorna, yer altı mutantlarıyla bir aile kurmayı başardı. Ancak şok edici bir haberden sonra, bunun riskli ve sonucunun ağır olabileceğini farkediyor. Kendi yaşamı için savaşmakla kalmayıp tüm mutantların hayatta kalması için savaşıyor.Manyetizmayı kontrol etme gücüne sahip genç ve isyankar Polaris/Lorna, yer altı mutantlarıyla bir aile kurmayı başardı.
Ancak şok edici bir haberden sonra, bunun riskli ve sonucunun ağır olabileceğini farkediyor. Kendi yaşamı için savaşmakla kalmayıp tüm mutantların hayatta kalması için savaşıyor.

Thunderbird/John Proudstar

Blair Redford Thunderbird/John'un insanüstü fiziksel gücü ve gelişmiş takip yetenekleri, tespit edilmek istemeyen ve yer altına inen bir grup mutanttan sorumlu olmasına yardımcı oldu. Yine de Gözetleme Servisi'nin ensesinde olması sebebiyle Strucker ailesi ve grubuyla birlikte hayatta kalmak için mücadele veriyor.Thunderbird/John'un insanüstü fiziksel gücü ve gelişmiş takip yetenekleri, tespit edilmek istemeyen ve yer altına inen bir grup mutanttan sorumlu olmasına yardımcı oldu.
Yine de Gözetleme Servisi'nin ensesinde olması sebebiyle Strucker ailesi ve grubuyla birlikte hayatta kalmak için mücadele veriyor.